אודות

איתן ליבוביץ
ממציא פטנטים בעל שם בעולם הבניה

קונטקס גלובל – מומחים לטכנולוגיה הוקמה על מנת להביא חידושים ופתרונות בטיחות לענף הבנייה. חברת קונטקס מונעת על ידי הצורך ביעילות רבה יותר בעבודה. חברתינו יוזמת שינוי בתחום הבנייה, ומקדמת אותו באמצעות חידושים. החברה פיתחה שלושה פטנטים מובילים ייחודיים, הנמכרים בישראל וברחבי העולם

החברה הוקמה ומנוהלת ע"י מר איתן ליבוביץ '- הממציא והמוח שמאחוריה – נשענת על ידע ומיומנויות מקצועיות שנצברו במהלך 50 שנות עבודות בנייה, מסגרות ובטון. מר ליבוביץ מציג פתרונות יוצאי דופן ותקני בנייה חדשניים לתחום הבנייה.

ליבוביץ' יוצר פטנטים פורצי דרך באמצעות חשיבה "מחוץ לקופסה". מנהלי עבודה, מהנדסים ומומחים בעלי שם בארץ ובחו"ל, מסתמכים על הידע והניסיון הרב ומגיעים אליו ליעוץ וליווי מקצועי, ביניהם פרופ 'יחיאל רוזנפלד מהפקולטה להנדסה אזרחית, ד"ר רפאל זקס – מנהל מכון מכניקה ורבים אחרים.

מר איתן ליבוביץ החל את דרכו בפיתוח דודי השמש הראשונים בישראל ועבד עם חברות מהשורה הראשונה כמו מרומית וקרן אור. תוך כדי טיפול בדודי שמש הוא המציא את הפטנט הראשון שלו, מכשיר סינון לדודי שמש. עיסוקו ומומחיותו היו מסגרות, ובמשך שנים רבות היה אחראי על תיקון מנופים. הוא היה שותף פעיל בהקמת מפעל לקירות בטון טרומיים בשיטת U בקניה. בניגריה הוא עזר וייעץ להקמת מפעל לבטון, בניהול אתר הבנייה. הוא סייע וייעץ לאזור השירות המיועד להקמת 2,500 יחידות דיור.

 

:קונטקס – חזון

מטרתנו היא לשנות את פני הבנייה על ידי פיתוח מוצרים לרכישת בטיחות מירבית עבור עובדי הבניין. אנו כאן כדי לספק את הפתרונות הטובים ביותר האפשריים לענף הבנייה, מבחינת בטיחות ויעילות. המוצרים שלנו מקצרים משמעותית את זמן העבודה וממזערים את עלויות כוח האדם ומשאבים.